ADARAD Tanıtım Sayfaları

Hakkımızda

Diğer Grup Şirketleri

İştiraklerimiz

ANA KATALOĞU GÖRÜNTÜLE

Ana kataloğu indirmek için ikona tıklayınız.

TÜM SERTİFİKALARI GÖR

Tüm ürün sertifikalarını görüntülemek için ikona tıklayınız. 

GRUBA AİT DİĞER ŞİRKETLER:


ADA METAL DEMİR ÇELİK GERİ DÖNÜŞÜM SAN. ve TİC. A.Ş.

1956 yılından bu yana, özellikle metal sektöründe, fabrikaların üretim artıklarını toplayıp ayrıştırarak, ülkemizin geri dönüşüm sektörüne ciddi katkıda bulunan şirketimiz ADA METAL DEMİR ÇELİK GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. 'yi kurduk ve tüm faaliyetlerimizi bu firmamız üzerinde toplama sürecini başlattık.

ADA METAL A.Ş. 01.01.2008 tarihinden bu yana, çalışmalarını Gebze Organize Sanayi Bölgesi yanında Balçık Köyü Yolu üzerinde, 103.500 m² arsa üzerinde kurulu 16.500 m² kapalı alanı bulunan yeni tesislerinde sürdürmektedir. Burası aynı zamanda şirket merkezi ve şirketin en büyük depolama ve ayrıştırma tesisi konumundadır. Burada bulunan rulo sac boy kesme tesislerimizde ebatlı sac kesimi ve satışı yapılmaktadır.

 
ADARAD DIŞ TİCARET PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

2017 yılında kurulan bu şirketimiz, Adarad Döküm Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. tarafından üretilen ürünlerin, yurtdışında pazarlama, satış ihracat ve ithalat faaliyetini yürütmektedir.

 
ADA INTERNATIONAL SRL (ROMANYA)

2005 yılından beri faaliyetini sürdüren geri dönüşüm ve ayrıştırma tesisimiz, Romanya’da 100.000 m² arsa üzerinde kurulu olup, 35.000 m² kapalı alanı bulunmaktadır. Geri dönüşüm ve ayrıştırma işlemleri için gerekli olan tüm ekipmana sahip olan şirketimiz ayrıca, kiralık depo ve antrepo hizmeti de vermektedir.